Aalborg Vandski Klub

Kommende aktiviteter

Formand

Sila Thiel

Tlf. 20 77 11 85

formand@aavk.dk


Ansvarsområde:

Ungdom

Træningstider

Sociale medier

Bådføreransvarlig

Kasserer

Christian Jørgensen

Tlf. 22 8 18 147

kasserer@aavk.dk


Ansvarsområde:

Regnskab - medlemsansvarlig

Hjemmeside

Sponsor

Bådføreransvarlig

Næstformand

Steffen Froulund

Tlf.: 30 76 50 90

steffen@aavk.dk


Ansvarsområde:

Altmuligmand

Bestyrelsesmedlem

Per-Erik Vangdal

Tlf. 31 95 99 07

per-erik@aavk.dk


Ansvarsområde:

Bane & anlæg

Bestyrelsesmedlem

Maria Jørgensen

27 64 29 36

maria@aavk.dk


Ansvarsområde:

Sekretær

Klubhus

Bestyrelsesmedlem

Anders Jørgensen

Tlf. 28 92 99 18

anders@aavk.dk


Ansvarsområde:

Klubhus

Altmuligmand

Bestyrelsen 2019

Aalborg Vandski Klub

Søndergårdsvej 23

9400 Nørresundby

E-mail: aavk@aavk.dk

© All Rights Reserved Aalborg Vandski Klub 2019

Denne hjemmeside benytter cookies til at analysere trafik og måle effektiviteten af vores kampagner. Læs vores cookiepolitik for at få flere oplysninger om cookies, og hvordan du slår dem fra. Ved at klikke "Acceptér", samtykker du til brugen af cookies.

Acceptér